TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Miejski Uczniowski klub Sportowy Jedynka Pszów zaprasza wszystkich chętnych uczniów Waszej Szkoły na turniej tenisa stołowego, który odbędzie się 25 listopada o godz. 16 : 00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie.

Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach :

1.  Dziewczynki i chłopcy klas 1-3.

2. Dziewczęta klas 4-8.

3. Chłopcy klas 4-8.

Najlepsi zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i puchary. Dla każdego uczestnika zawodów przygotowana jest słodka niespodzianka. Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy biorą udział w losowaniu nagród w postaci sprzętu sportowego.

Ze sportowym pozdrowieniem

Grzegorz Miler

TENISOWE ZMAGANIA ZAKOŃCZONE

24 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszowie rozegrano powiatowy turniej tenisa stołowego dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki naszej szkoły siostry Julia i Martyna Prochownik, które w końcowej klasyfikacji zajęły trzecie miejsce. Trenerką dziewcząt była ich starsza koleżanka Hania Chrupcala. Gratulacje dla całej trójki.

Szczególne podziękowania dla Prezesa MUKS "Jedynka" w Pszowie, Grzegorza Milera, za bezinteresowne i profesjonalne sędziowanie rozgrywek powiatowych dziewcząt i chłopców, w ramach IGRZYSK DZIECI. Miło jest, gdy wieloletni nauczyciel tej szkoły, pamięta o nas i poświęci swój czas wolny na wolontariat dla szkoły, w której spędził najlepsze lata, jako nauczyciel w-f. DZIĘKUJEMY panie Grzegorzu!!!

GODZINY ZAJĘĆ SKS

SKS RUSZAMY OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA

Ruszamy z kolejną edycją zajęć SKS. Od przyszłego tygodnia zostanie wywieszony przy sali gimnastycznej harmonogram zajęć. Zapraszamy również nowych uczniów z klas czwartych. Deklaracja udziału jest dla Was przygotowana w zakładce "Dokumenty do pobrania".